Ploché hnacie remene
Ponúkame výrobu a montáž širokého sortimentu plochých hnacích remeňov určených na pohon zariadení, ktoré nájdu využitie v rôznych odvetiach priemyslu.
Ponúkame vám tieto typy remeňov:
GTIVysokovýkonné remene pre stredné a vysoké výkonnostné triedy. Dobrá odolnosť voči oderu a opotrebeniu. Odolnosť voči olejom a mastnote, antistatický. Dimenzovaný pre valcovne, rezačky a sekačky, hoblovačky, atď.
GGTRemene pre tangenciálny pohon. Tichý chod, odolnosť proti oderu a tepelná odolnosť. Odolnosť voči olejom, mastnotám a prachu, dobrá priľnavosť a vysoký výkonnostný stupeň. Určené pre viacnásobný pohon. |
DGUnášacie remene so symetrickým zdvojeným povrchom zo špeciálneho elastomeru zaručujúceho stabilné vlastnosti. Antistatický. Použitie pri falcovačkách, špirálových bandážovacích strojoch, pohone valčekových transportných tratí, triediacich poštových strojoch, v papierenskom a kartonážnom priemysle, atď.
DG HSVysokorýchlostné remene pre skladacie a lepiace stroje. |
T-EVysokovýkonné ploché hnacie remene pre stredné a vysoké výkonnostné triedy. Tangenciálne pohony, určený pre malé priemery remeníc.
ST160, SS200, SS240Remene s PES ťažnou kostrou. Používa sa ako náhrada klasických kožených s možnosťou spojovania šitím, lepením a sponkovaním.
DG-EVysokovýkonné remene so zvýšeným nánosom elastomeru. Vhodné pre papierensky a kartonážny priemysel. |
UTIRemene s pracovnou stranou z chrómovej kože. Doporučované predovšetkým na pohony, kde dochádza k veľkému zaťaženiu remeňa. Pracovná strana z kože umožňuje krátkodobé preklzovanie bez poškodenia. Určené pre pohony s presúvaním remeňa, rámové píly, sekačky, drtiče kameňa, papierenský priemysel, pohon mlynov, atď.
UUIRemene s obojstrannou pracovnou stranou z chrómovej kože. Vlastnosti a oblasť použitia ako u UTI. Je určený najmä pre niekoľkonásobné a krížové pohony. |
Spojovanie remeňov sa prevádza vo vyhrievaných lisoch. Realizujeme aj servis, poradenstvo a montáž priamo u zákazníka.
Prejsť na Dopravné pásy PVC, PU
Súbory na stiahnutie
- Katalog-produktov_Reko.pdf (7,03 MB)